VIDEO: Nemocnice, soláry, parkoviště, betonárka, park

„O aktuálním vývoji v Městské nemocnici Čáslav podám pravidelnou informaci v rámci jednání Zastupitelstva města Čáslavi v rámci bodu různé. Cenné a pro mnohé překvapivé informace jsem získal na jednání dozorčí rady Oblastní nemocnice Kolín. Rád se o ně podělím,“ píše starosta Čáslavi Vlastislav Málek s odkazem na dnešní čáslavské zastupitelstvo. Zastupitelé budou rozhodovat i o těchto důležitých bodech. Budou moci obyvatelé mít na střechách solární panely? Vznikne další park v Čáslavi? Postaví se soukromé parkoviště pro 12 osobních aut a 8 dodávek? Bude postaven další vjezd na pozemky nově vzniklé betonárky? Dohromady se bude projednávat 10 jednacích bodů. V samotném závěru navíc starosta Čáslavi Málek avizuje bod různé. Nebudou chybět ani dotazy a připomínky zastupitelů. 

ŽIVĚ ZASTUPITELSTVO: pondělí 27. 9. 2021 od 17:00
na Nové scéně Dusíkova divadla v Čáslavi, Masarykova 194/36
Můžete jej sledovat na místě, nebo živě na internetu (přenos zajišťuje Městský úřad Čáslav)

Zasedání zastupitelstva města Čáslavi

Vybrané body z jednání pondělí 27. 9:
Bod 4
Smlouva o spolupráci při zajišťování a spolufinancování dopravní obslužnosti Smlouva se Středočeským krajem – Integrace veřejné dopravy na Kutnohorsku+ městská hromadná doprava v Čáslavi s Pražskou integrovanou dopravou (PID) 04_Smlouva o spolupráci při zajišťování a spolufinancování dopravní obslužnosti_anomym.

Bod 5 Změna č. 4 územního plánu Čáslav. Budou moci obyvatelé mít na střechách solární panely? Možnost umístění fotovoltaických panelů k výrobě solární energie na střechách domů (z důvodů dotací „zelená úsporám“)? Umístění solárních panelů je na domech dle Územního plánu v současné době nepřípustné. 05_Změna č. 4 územního plánu Čáslav_anonym.

Bod 7 Nabytí pozemku p.č. 341/9 a pozemku p.č. 2117/37 v k.ú. Čáslav Další park v Čáslavi? 07_Nabytí pozemku p.č. 341_9 a pozemku p.č. 2117_37 v k.ú. Čáslav_anonym.

Bod 12 Záměr prodat pozemek p.č. 2038/1 v k.ú. Čáslav Soukromé parkoviště pro 12 osobních aut a 8 dodávek? 12_Záměr prodat pozemek p.č. 2038_1 v k.ú. Čáslav_anonym.

Bod 13 Záměr prodat pozemek p.č. 1420/3 v k.ú. Čáslav Tormit a nový vjezd na pozemky nově vzniklé betonárky? 13_Záměr prodat pozemek p.č. 1420_3 v k.ú. Čáslav_anonym. 

Bod různé – Aktuálním vývoj v Městské nemocnici Čáslav

Dotazy a připomínky zastupitelů

Z důvodu přerušení jednání Zastupitelstva města Čáslavi z pondělí 13. 9. – Psali jsme: ŽIVĚ: 513 bytů, 28 rodinných domů? Krize v nemocnici?jde o dokončení zbývajícího program. 

Odkazy na stránky Městského úřadu. V budoucnu nemusí být dostupné, protože jsou zveřejněny na úřední desce

Městské zastupitelstvo v Čáslavi (2018-2022)
má celkem 21 členů

Sub Title

Title

$0.00/mo

Short Description

Rada města Čáslavi

Sub Title

Title

$0.00/mo

Short Description

Čáslavské zprávy nejsou finančně podporovány městem Čáslav.
Tomáš Ouředník